• MOZAIKI WŁOSKIE, TAPETY PAPIEROWE I WINYLOWE

 • Orsoni - włoskie mozaiki, smalta

  Orsoni - mozaiki

  Poszanowanie dla tradycyjnej sztuki układania mozaik i doskonałe wyczucie materiałów, kształtów i barw pozwoliło firmie Orsoni na stworzenie oferty wychodzącej na przeciw współczesnym trendom dekoratorskim. Nazwa Orsoni kojarzy się dziś z takimi ikonami architektury jak Bazylika Sacre Coeur w Paryżu, Katedra Saint Paul w Londynie czy Sagrada Familia w Barcelonie.

  http://www.orsoni.com/

 • Sicis - moaziki, włoskie mozaiki

  Sicis - mozaiki

  Oferta mozaik firmy Sicis obejmuje bardzo szeroki wachlarz kolorów, kształtów i materiałów zebranych w kilkunastu kolekcjach. Podstawowym materiałem Sicis jest szkło. Jedna z kolekcji Sicis wytwarzana jest m.in. z odzyskiwanego szkła murano. Inna ma płatki złota, srebra lub platyny przeświecające przez przezroczyste szkło. W ofercie Sicis znajdują się też mozaiki matowe, opalizujące, metalizowane. Podstawowym elementem jest prostokąt, ale firma Sicis produkuje też elementy owalne i w kształcie gwiazdek. Na życzenie klientów Sicis przygotowuje wzory oparte na mieszankach kilku kolorów (miksy) i przejścia tonalne (degrade). Sicis ma też kilkadziesiąt gotowych wzorów dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych.

  http://www.sicis.it/

 • Samuel Heath - armatury i akcesoria łazienkowe

  Samuel Heath jest producentem armatury i akcesoriów łazienkowych. Najwyższa jakość łączy się z unikalnym wzornictwem. Projektanci najnowszej kolekcji Samuel Heath czerpią inspirację ze sztuki lat 20 i 30 XX wieku. Piękne krany, stylizowane uchwyty i kurki, niezwykle staranne wykończenie nie rozczarują nikogo, kto ceni perfekcję wykonania i szlachetne materiały.

  http://www.samuel-heath.co.uk/

 • Beaumont&Fletcher - tapety angielskie

  Beaumont&Fletcher - tapety angielskie

  Oprócz tradycyjnych angielskich mebli tapicerowanych, tkanin, luster i angielskich lamp, firma Beaumont&Fletcher ma w swojej ofercie także przepiękne papierowe tapety ścienne. Kolekcja obejmuje dwa klasyczne wzory. Każdy wzór tapety występuje w kilku wariantach kolorystycznych i ma swój odpowiednik w tkaninach Beaumont&Fletcher.

  http://www.beaumontandfletcher.com

   

   

 • Rubelli - tapety

  Kolekcja tapet Rubelli 2014 zyskała sobie uznanie wszystkich uczestników Salone del Mobile w Mediolanie. Bardzo eleganckie wzory, piękna stonowana kolorystyka, doskonała jakość - to wszystko przekonuje nawet tych, którzy w ogóle nie lubią tapet. Tapety Rubelli są w większości winylowe, zmywalne, a więc bardzo praktyczne. Kreatorzy Rubelli skupili się  przede wszystkim na fakturze i na tym jak różne światło w różny sposób wydobywa ją i czyni niemal trójwymiarową.

  http://www.rubelli.com/INTERnet/sito_v5/en/collections/rubelli-wallcovering/RUW2014

 • Watts, tapety

  Watts - tapety ręcznie drukowane

  Watts utrzymuje indywidualny, eklektyczny styl.  Tapety z kolekcji Westminster i Tuilleries zwracają uwagę żywą kolorystyką, odważnymi zestawieniami barw, a także wzorami inspirowanymi często deseniami modnymi w II połowie XIX wieku. Złoto, purpura, soczysta zieleń, stylizowane liście akantu i heraldyczne lilie same w sobie są manifestem przeciwko panującej modzie na szarość i minimalizm.

  http://watts1874.co.uk/design-library/wallpaper/

 • De Gournay - ręcznie malowane tapety

  De Gournay słynie z ręcznie malowanych tapet, cenionych za piękno wzorów i jakość wykonania. Tpety malowane są według oryginalnych wzorów De Gournay lub modyfikowane według życzenia zamawiającego. Tłem dla tych wzorów może być jedwab podklejony papierem lub różnego rodzaju kartony, barwione i metalizowane. Wybór tła i korystyki wzoru zależy od zamawiającego. Wśród kilku kolekcji wzorów, znajdują się m.in. renesansowe freski, japońskie i koreańskie motywy, styl art-deco i inne.


  http://degournay.com/

   

   

   

 • Jim Thompson - tapety

  Tapety z kolekcji  firmy Jim Thompson urzekają delikatnymi kolorami i pęknie skomponowanymi wzorami, nawiązującymi do tradycyjnej sztuki i architektury południowo-wschodniej Azji. Naśladują faktury mat i tkanin, od bujnej roślinności pożyczają kolory i motywy, tworzą świeżą, nowoczesną ofertę, która dzięki urodzie i wyjątkowej jakości podbije serca najbardziej wymagających klientów.

  http://www.jimthompsonfabrics.com/collections/wall-coverings

Kontakt Box

Kontakt:
Janczarski STUDIO
al. Wilanowska 83,
02-765 Warszawa
t. 22 403 41 71
e. studio@janczarski.com

Poniedziałek 12-19
Wtorek - piątek 11-19
Sobota 10-16

Powitanie Box

Janczarski STUDIO jest partnerem najlepszych producentów angielskich lamp, stylowych mebli, francuskich i włoskich tkanin oraz szkła murano.

Witamy Państwa na naszej stronie.

Oferujemy Państwu produkty szlachetne i unikatowe. Naszą specjalnością są piękne przedmioty codziennego użytku, wykonane ręcznie z najlepszych materiałów, stworzone przez prawdziwych rzemieślników - artystów.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią piękno i doskonałą jakość przedmiotów codziennego użytku.